Rychloupínací otočný systém "EASY SWING" pro STRATOS FU-230, TWISTER FU-200, TWISTER ECO+ Snadná a rychlá montáž a demontáž přídavného lože s možností vytočení přídavného lože

Neohodnoceno
7 045 Kč
Skladem (1 ks)
Inovativní rychloupínací závěsný systém EASY SWING pro přídavné lože s možností vytočení lože do strany vhodný pro soustruhy:
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní rychloupínací závěsný systém EASY SWING pro přídavné lože Vám umožní nejen snadnou a rychlou montáž přídavného lože tam, kde ho zrovna potřebujete mít, ale navíc Vám umožní přídavné lože vytočit do strany bez nutnosti jeho demontáže.

 
Systém EASY SWING je kompatibilní s následujícími modely soustruhů:

 

rychloupinaci_system_EASY_SWING_654x

 Součást balení:


  • 1x závěsný díl pro montáž na přídavné lože
  • 2x upevňovací díl pro montáž na lože soustruhu
  • montážní a upevňovací šrouby
  • prvky pro rychlou aretaci systému v požadované poloze  

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodloužení lože soustruhů DRECHSELMEISTER
Hmotnost: 6 kg
Kompatibilita: STRATOS FU-230, TWISTER FU-200, TWISTER ECO+

Drechselmeister představuje osvědčenou německou kvalitu


Stroje značky DRECHSELMEISTER představují špičkové stroje navržené a vyrobené s německým důrazem na vysokou úroveň ergonomie, kvalitu materiálů a zpracování. Stroje se neustále vyvíjejí a vylepšují, aby svým uživatelům nabídli maximální požitek ze soustružení a zvyšovali efektivitu práce.

Přehled soustruhů na dřevo Drechselmeister

Drechselmeister_soustruhy

Pro vaše projekty je možné soustruhy doplnit o další pomůcky, jako rozšíření a prodloužení lože, "Kulostroje" - přípravek na soustružení koulí, kopírky a supporty, upínače opěrky nástrojů, a další zajímavé produkty, které vám pomohou v úspěšné práci. Mezi zásadní vybavení soustruhu se pak řadí upínací sklíčidla otočné a pevné hroty.