Vítáme Vás na zbrusu novém eshopu GURTOOL.cz. Připravili jsme pro Vás celou řadu nových kategorií a produktů. Pokud by něco nechodilo ideálně, informace nebyly kompletní nebo byste měli náměty pro zlepšení, neváhejte nám to dát vědět! Děkujeme Vám za důvěru a přejeme pohodlný nákup. Omlouvám se, ale nepodařilo se přenést registrace z předchozího e-shopu. Zde je možné nakupovat bez registrace, případně si prosím vytvořte registraci novou. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň! Tým GURTOOL.cz

Gurtool - hrubovací struh bez rukojeti 20 mm

Tip
Neohodnoceno
Značka: Gurtool
2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Struh navržený pro velký úběr materiálu.

Struh pro hrubovací práce na velkých obrobcích, který se vyznačuje svou mohutností, tuhostí a váhou, čímž výborně pohlcuje vibrace. Je ale vhodný i na dokončovací práce. Struh je vyroben z kvalitního materiálu s výbornou řezivostí, s kvalitním zpracováním a za zajímavou cenu. Hrubovací struh se vyznačuje možností použití velkého množství různých nábrusů, které jej činí univerzálním. Nástroj se vyznačuje hlubokým žlábkem ve tvaru "V", díky kterému má struh vysokou pevnost.

Nástroj doporučujeme použít na soustruhy s točným průměr od 400mm a motorem alespon 1,1kW

Materiál: HSSE s kobaltem
Tvrdost: 64-66 HRC
Průměr: 20 mm
Délka: 370 mm bez rukojeti, doporučená délka zasazení do rukojeti je 70-80 mm

 

Před výrobou rukojeti a vrtáním otvoru si prosím pečlivě změřte průměr kulatiny. Průměr se může lišit podle dodávky materiálu v rozsahu 0,5 mm.

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástroje
Hmotnost: 0.9 kg

Výrobky pod značkou Gurtool, pro vás připravujeme předně v oblasti nástrojů, příslušenství pro soustruhy.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalosti  požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblemové použití.