Vítáme Vás na zbrusu novém eshopu GURTOOL.cz. Připravili jsme pro Vás celou řadu nových kategorií a produktů. Pokud by něco nechodilo ideálně, informace nebyly kompletní nebo byste měli náměty pro zlepšení, neváhejte nám to dát vědět! Děkujeme Vám za důvěru a přejeme pohodlný nákup. Omlouvám se, ale nepodařilo se přenést registrace z předchozího e-shopu. Zde je možné nakupovat bez registrace, případně si prosím vytvořte registraci novou. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň! Tým GURTOOL.cz

Gurtool - dutinový struh s rukojetí

Tip
Neohodnoceno
Značka: Gurtool
1 230 Kč 1 450 Kč od 1 230 Kč 1 017 Kč bez DPH 1 198 Kč bez DPH od 1 017 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Struh navržený pro příčné soustružení.

Struh pro soustružení dřeva z kvalitního materiálu s velmi dobrou řezivostí, s kvalitním zpracováním a za zajímavou cenu. Struh je vhodný zejména pro soustružení dutých objektů, jako jsou mísy a nádoby. Uplatnění však najde i při podélném soustružení, hrubování a při soustružení speciálními technikami. Dutinový struh se vyznačuje možností použití velkého množství různých nábrusů, které jej činí univerzálním. Nástroj se vyznačuje hlubokým žlábkem ve tvaru "V", díky kterému má struh vysokou pevnost.

Materiál: HSSE s kobaltem
Tvrdost: 62 - 64 HRC
Průměr: 13 a 16 mm
Délka s rukojetí:  cca 650 mm

 

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Výrobky pod značkou Gurtool, pro vás připravujeme předně v oblasti nástrojů, příslušenství pro soustruhy.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalosti  požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblemové použití.