Gurtool - LITE vřetenový struh bez rukojeti 12 mm LITE Spindle Gouge - without handle

Neohodnoceno
Značka: Gurtool
450 Kč
Skladem (>2 ks)

LITE vřetenový struh bez rukojeti 12 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Struh navržený pro podélné soustružení. Řada nástrojů LITE je vhodná jak pro začínající soustružníky, kteří si soustružení dřeva chtějí vyzkoušet, tak pro ty, kteří rádi experimentují. Oproti standardním struhům jsou struhy LITE kratší, což umožňuje udržet i při kvalitním zpracování velice zajímavou cenu.

Struh je vhodný zejména pro podélné soustružení (tzv. soustružení mezi hroty) dřevěných obrobků, ale i pro ostatní soustružnické techniky. Nástroj se vyznačuje mělkým žlábkem a dlouhým nábrusem, který je vhodný i pro obrábění vnější části mísy.

Materiál: vysokovýkonná nástrojová ocel
Tvrdost: 60 - 63 HRC
Průměr: 12 mm
Ůhel ostření: 45°
Délka: 210 mm bez rukojeti
Zasazení do rukojeti: doporučená délka je 50 mm

  

Před výrobou rukojeti a vrtáním otvoru si prosím pečlivě změřte průměr kulatiny. Průměr se může lišit podle dodávky materiálu v rozsahu 0,5 mm.

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástroje
Hmotnost: 0.14 kg

Výrobky pod značkou Gurtool, pro vás připravujeme předně v oblasti nástrojů a příslušenství pro soustruhy.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalostí požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblémové použití.