Vážení zákazníci, Děkujeme za Váš zájem o naše zboží, že si uvědomujete náš individuální přístup i snahu dodávat co nejkvalitnější zboží. Snažíme se dělat maximum a nechceme slevit z kvality. Proto prosíme o trpělivost v doručení zásilek v tuto předvánoční dobu. Děkujeme všem a těšíme se na Váš zájem.

Mazací a konzervační olej VT18

Tip Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: Miklan
205 Kč 169 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Mazací a konzervační "suchý" olej pro mazání dřevoobráběcích strojů. Nepřitahuje prach - chová se antistaticky a nevytváří s prachem kašovitou hmotu, vysychá a nechává kluzný film.

Nabízíme minerální olej s obsahem inhibitorů koroze a směsí kapalných uhlovodíků, světle žluté barvy, nízké viskozity, který má mazací, konzervační a čistící schopnosti. Zabraňuje skřípotu, zadírání, ochraňuje a promazává strojní průmyslové zařízení, dřevoobráběcí stroje, řetězy kol a zkorodované, špatně uvolnitelné součásti. Olej lze použít jako mazivo i na vysokoobrátková ložiska, truhlářské stroje a stejně tak ke konzervaci na málo namáhané díly. Je to výborný pomocník pro dílnu i domácnost. Vytváří jemný suchý kluzný film a vytěsňuje vlhkost.

Diky nízké viskozitě a svoji schopnosti zanechat suchy mazací film, je vhodny pro mazání v prašném prostředí, jemné mechanice a konzervaci kovových dílů před korozí. Ideální pomocník přesně pro naši dilnu :)

 

VT-18-technicky-list
VT-18-bezpecnostni list

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.37 kg