Mazací a konzervační olej VT-18 400 ml

Tip Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: Miklan
205 Kč
Skladem (>2 ks)

Mazací a konzervační "suchý" olej pro mazání dřevoobráběcích strojů. Nepřitahuje prach a nevytváří s ním kašovitou hmotu, vysychá a nechává kluzný film.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Mazací a konzervační "suchý" olej pro mazání dřevoobráběcích strojů. Nepřitahuje prach - chová se antistaticky a nevytváří s prachem kašovitou hmotu, vysychá a nechává kluzný film.

Minerální olej s obsahem inhibitorů koroze a směsí kapalných uhlovodíků, světle žluté barvy, nízké viskozity, který má mazací, konzervační a čistící schopnosti. Zabraňuje skřípotu, zadírání, ochraňuje a promazává strojní průmyslové zařízení, dřevoobráběcí stroje, řetězy kol a zkorodované, špatně uvolnitelné součásti. Olej lze použít jako mazivo i na vysokoobrátková ložiska, truhlářské stroje a stejně tak ke konzervaci na málo namáhané díly. Je to výborný pomocník pro dílnu i domácnost. Vytváří jemný suchý kluzný film a vytěsňuje vlhkost.

Díky nízké viskozitě a svojí schopnosti zanechat suchý mazací film, je vhodný pro mazání v prašném prostředí, pro použití v jemné mechanice a na konzervaci kovových dílů před korozí.

 

VT-18-technicky-list
VT-18-bezpecnostni list

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.37 kg