Vítáme Vás na zbrusu novém eshopu GURTOOL.cz. Připravili jsme pro Vás celou řadu nových kategorií a produktů. Pokud by něco nechodilo ideálně, informace nebyly kompletní nebo byste měli náměty pro zlepšení, neváhejte nám to dát vědět! Děkujeme Vám za důvěru a přejeme pohodlný nákup. Omlouvám se, ale nepodařilo se přenést registrace z předchozího e-shopu. Zde je možné nakupovat bez registrace, případně si prosím vytvořte registraci novou. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň! Tým GURTOOL.cz

Mazací a konzervační olej VT18

Tip
Neohodnoceno
Značka: Miklan
205 Kč 169 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Mazací a konzervační "suchý" olej pro mazání dřevoobráběcích strojů. Nepřitahuje prach a nevytváří s ním kašovitou hmotu, vysychá a nechává kluzný film.

Nabízíme minerální olej s obsahem inhibitorů koroze a směsí kapalných uhlovodíků, světle žluté barvy, nízké viskozity, který má mazací, konzervační a čistící schopnosti. Zabraňuje skřípotu, zadírání, ochraňuje a promazává strojní průmyslové zařízení, dřevoobráběcí stroje, řetězy kol a zkorodované, špatně uvolnitelné součásti. Olej lze použít jako mazivo i na vysokoobrátková ložiska, truhlářské stroje a stejně tak ke konzervaci na málo namáhané díly. Je to výborný pomocník pro dílnu i domácnost. Vytváří jemný suchý kluzný film a odpuzuje z elektrických systémů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.37 kg