Novinky

problém s platební bránou

Omlouváme se za vzniklou komplikaci v podobě nefungující platební brány spojenou se změnou provozovatele webu. Na odstranění se intenzivně pracuje.

Po dobu tohoto problému Vás prosíme o použití platby převodem.

Děkujeme Vám za pochopení

tým Gurtool

Změny od 28.11.2022

Dobrý den,

28.11.2022 e-shop Gurtool.cz prošel změnou.  Provozovatelem je nyní Gurtool s.r.o.

S touto změnou jsou spojeny níže uvedené změny:

- změna Všeobecných obchodních podmínek a dokument o osobních údajích,

- nové bankovní účty pro platby v CZK i v EUR. 

 

Tým Gurtool.cz

 

 

 

 

Úprava cen od 1.3.2022

Vážení klienti,

Tímto si Vás dovolujeme informovat o úpravě cen od 1.3.2022.

Na základě razantního navyšování cen zejména materiálu, dopravy a energií, jsme nuceni i my upravit ceny našeho zboží. Věřte, že, navýšení cen je nejen pro Vás, ale i pro nás nepříjemným krokem, ale nezbývá nám nic jiného, než reagovat na aktuální situaci na trhu. Ujišťujeme Vás, že ceny upravujeme v nejnižší možné míře tak, aby si naše zboží zachovalo tu nejvyšší kvalitu a zároveň bylo dále co nejdostupnější širokému spektru klientů.

 

Soustruhy a příslušenství Drechselmeister

Od dodavatele máme avizováno navýšení ceny o 10%. Zdražování strojů by mělo pak pokračovat i na podzim, konkrétní výše však zatím není známa.

Velký podíl na zdražení strojů, mimo narůstající inflaci a náklady na mezinárodní dopravu, má i neustálá inovace soustruhů ze strany výrobce a navýšení základní výbavy u některých strojů.

 

Nástroje Gurtool

I přes to, že dodavatelé již minulý rok několikrát zvyšovali ceny materiálu na naše nástroje, navýšení cen jsme stále odkládali. Nyní již není další odklad možný a jsme nuceni navýšit ceny nástrojů o 15%.

Navýšení cen je platné od 1.3.2022. Objednávky provedené do tohoto data budou stále za aktuální ceny.

 

Věříme, že se situace brzy stabilizuje a další navyšování cen nebude nutné.

Děkujeme Vám za přízeň a pochopení a ať se točí.

Tým Gurtool.cz

Struhy - nože - dláta

Základní popis nástroje

popis nastroje 2

 

 

Nomogram otáček - soustružení mís

Každá práce má svoje optimální pracovní podmínky. Při soustružení dřeva jeden z důležitých parametrů, vedle výběru materiálu a zvládnutí techniky jsou i pracovní otáčky. Pro jejich snadnější nastavení existují různé výpočty a vzorce. Nabízíme vám zde jeden graf, který vám do začátku může pomoci s prvním nastavením. Časem si pak už sami podle citu budete nastavovat otáčky podle techniky, materiálů ...

graf_řezná_rychlost

Nový e-shop

 

Připravili jsme pro vás zbrusu nový e-shop, abychom vám mohli nabídnout více produktů a v přehlednější formě.

Mimo stále se rozšiřující nabídku strojů, nástrojů a příslušenství pro soustružení dřeva pro vás připravujeme i články a videa, která vám pomohou začít a rozšířit své znalosti.

Věříme, že budete s naším novým e-shopem spokojeni. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky nebo náměty, neváhejte nás kontaktovat.

Tým Gurtool