Vážení zákazníci, Děkujeme za Váš zájem o naše zboží, že si uvědomujete náš individuální přístup i snahu dodávat co nejkvalitnější zboží. Snažíme se dělat maximum a nechceme slevit z kvality. Proto prosíme o trpělivost v doručení zásilek v tuto předvánoční dobu. Děkujeme všem a těšíme se na Váš zájem.

CHESTNUT - Tvrdovoskový olej

Tip Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: Chestnut
442 Kč 365 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tvrdovoskový bezbarvý olej od renomovaného výrobce povrchových úprav. Rychlá a snadná aplikace oleje pomocí papírové utěrky nebo hadříku s přídavkem vosku pro tvrdý hladký povrch. Po aplikaci více vrstev dosáhnete lesklého povrchu.

 

TIP:

Naneste tvrdovoskový olej na výrobek a po cca 10 minutách nevsáknutý olej setřete dosucha papírovou utěrkou nebo hadříkem a nechte důkladně zaschnout.

Na dotek je olej za běžných pokojových podmínek suchý za 20 minut, další vrstvu můžete nanést po 4 hodinách a tvrdý je po 24 hodinách. 

Po první aplikaci získáte příjemný matný až polomatný vzhled. V případě aplikace dalších vrstev rovnoměrně rozetřete olej ve velmi tenké vrstvě. Podle savosti podkladu může již 2 nebo 3 vrstva vytvářet lesklý povrch.

Upozornění: použité hadříky nevhazujte do odpadu, ale rozprostřete na vzduchu nebo uzavřete do skleněné lahve s víkem, hrozí samovznícení. Toto platí obecně pro práci se všemi oleji a materiály na olejové bázi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Povrchová úprava
Hmotnost: 0.6 kg

Anglický produkt zakladatele Terryho Smarta, který po zkušenostech z oblasti profesionálních povrchových úprav zatoužil kvalitní produkty zpřístupnit širokému okruhu lidi, nejen z řad hobby. Od roku 1991 se tak rozšiřuje sortiment teto firmy, jejiž velký důraz je kladen na kvalitu, dostupnost a ekologii.

Většina produktů splňuje použití na hračky podle EN-71.