Vítáme Vás na zbrusu novém eshopu GURTOOL.cz. Připravili jsme pro Vás celou řadu nových kategorií a produktů. Pokud by něco nechodilo ideálně, informace nebyly kompletní nebo byste měli náměty pro zlepšení, neváhejte nám to dát vědět! Děkujeme Vám za důvěru a přejeme pohodlný nákup. Omlouvám se, ale nepodařilo se přenést registrace z předchozího e-shopu. Zde je možné nakupovat bez registrace, případně si prosím vytvořte registraci novou. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň! Tým GURTOOL.cz

CHESTNUT - tvrdovoskový olej

Tip
Neohodnoceno
Značka: Chestnut
442 Kč 365 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tvrdovoskový bezbarvý olej od renomovaného výrobce povrchových úprav. Rychlá a snadná aplikace oleje pomocí papírové utěrky nebo hadříku s přídavkem vosku pro tvrdý hladký povrch. Po aplikaci více vrstev dosáhnete lesklého povrchu.

 

TIP:

Naneste tvrdovoskový olej na výrobek a po cca 10 minutách nevsáknutý olej setřete dosucha papírovou utěrkou nebo hadříkem a nechte důkladně zaschnout.

Na dotek je olej za běžných pokojových podmínek suchý za 20 minut, další vrstvu můžete nanést po 4 hodinách a tvrdý je po 24 hodinách. 

Po první aplikaci získáte příjemný matný až polomatný vzhled. V případě aplikace dalších vrstev rovnoměrně rozetřete olej ve velmi tenké vrstvě. Podle savosti podkladu může již 2 nebo 3 vrstva vytvářet lesklý povrch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.6 kg

Anglický produkt zakladatele Terryho Smarta, který po zkušenostech z oblasti profesionálních povrchových úprav zatoužil kvalitní produkty zpřístupnit širokému okruhu lidi, nejen z řad hobby. Od roku 1991 se tak rozšiřuje sortiment teto firmy, jejiž velký důraz je kladen na kvalitu, dostupnost a ekologii.

Většina produktů splňuje použití na hračky podle EN-71.