CHESTNUT - Minerální olej pro styk s potravinami 500ml

1 hodnocení
Značka: Chestnut
452 Kč
Skladem (>2 ks)

CHESTNUT - pro povrchovou úpravu výrobků, přími styk s potravinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Jedná se o čirý potravinářský minerální olej od renomovaného výrobce povrchových úprav s jemným matným povrchem. Rychlá a snadná aplikace oleje pomocí papírové utěrky nebo hadříku na povrchy dřevěných výrobků, které přicházejí do styku s potravinami.

 

TIP:

Minerální olej naneste na neošetřené dřevo ve dvou až třech tenkých vrstvách. Nevsáknutý olej po nanesení každé vrstvy po cca 10min setřete dosucha papírovou utěrkou nebo hadříkem a nechte důkladně zaschnout. Na dotyk je olej zaschlý po 2 hodinách.

 

Upozornění: použité hadříky nevhazujte do odpadu, ale rozprostřete na vzduchu nebo uzavřete do skleněné lahve s víkem, hrozí samovznícení. Toto platí obecně pro práci se všemi oleji a materiály na olejové bázi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Povrchová úprava
Hmotnost: 0.6 kg

Anglický produkt zakladatele Terryho Smarta, který po zkušenostech z oblasti profesionálních povrchových úprav zatoužil kvalitní produkty zpřístupnit širokému okruhu lidí, nejen z řad hobby. Od roku 1991 se tak rozšiřuje sortiment této firmy, jejíž velký důraz je kladen na kvalitu, dostupnost a ekologii.

Většina produktů splňuje použití na hračky podle EN-71.