Vítáme Vás na zbrusu novém eshopu GURTOOL.cz. Připravili jsme pro Vás celou řadu nových kategorií a produktů. Pokud by něco nechodilo ideálně, informace nebyly kompletní nebo byste měli náměty pro zlepšení, neváhejte nám to dát vědět! Děkujeme Vám za důvěru a přejeme pohodlný nákup. Omlouvám se, ale nepodařilo se přenést registrace z předchozího e-shopu. Zde je možné nakupovat bez registrace, případně si prosím vytvořte registraci novou. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň! Tým GURTOOL.cz

CHESTNUT - akrylový saténový lak

Tip
Neohodnoceno
Značka: Chestnut
292 Kč 241 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Polomatný (satén) lak ve spreji od renomovaného výrobce povrchových úprav. Díky aplikaci aerosolem se snadno nanáší i u komplikovaných tvarů výrobku. Jedná se o rychleschnoucí lak, na dotek je lak při běžných pokojových podmínkách suchý za 5 minut, tvrdý a případně připravený na další vrstvu pak za 20 minut.

 

TIP:

Mezi aplikacemi dalších vrstev doporučujeme povrch lehce zbrousit jemným brusivem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.4 kg

Anglický produkt zakladatele Terryho Smarta, který po zkušenostech z oblasti profesionálních povrchových úprav zatoužil kvalitní produkty zpřístupnit širokému okruhu lidi, nejen z řad hobby. Od roku 1991 se tak rozšiřuje sortiment teto firmy, jejiž velký důraz je kladen na kvalitu, dostupnost a ekologii.

Většina produktů splňuje použití na hračky podle EN-71.