Gurtool - LITE dutinový struh bez rukojeti 14 mm LITE -Bowl Gouge - without handle

Neohodnoceno
Značka: Gurtool
650 Kč
Skladem (>2 ks)

LITE dutinový struh bez rukojeti 14 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Struh je vhodný zejména pro soustružení dutých objektů, jako jsou mísy a nádoby. Uplatnění však najde i při podélném soustružení a při soustružení speciálními technikami. Dutinový struh se vyznačuje možností použití velkého množství různých nábrusů, které jej činí univerzálním. Nástroj se vyznačuje hlubokým žlábkem ve tvaru paraboly, díky kterému má struh vysokou pevnost a skvělé řezné vlastnosti.

Řada nástrojů LITE je vhodná jak pro začínající soustružníky, kteří si soustružení dřeva chtějí vyzkoušet, tak pro ty, kteří rádi experimentují. Oproti standardním struhům jsou struhy LITE kratší, což umožňuje udržet i při kvalitním zpracování velice zajímavou cenu.

Materiál: vysokovýkonná nástrojová ocel
Tvrdost: 60-63 HRC
Průměr: 14 mm
Ůhel ostření: 60°
Délka: 210 mm bez rukojeti
Zasazení do rukojeti: doporučená délka  je 55 mm

 

Před výrobou rukojeti a vrtáním otvoru si prosím pečlivě změřte průměr kulatiny. Průměr se může lišit podle dodávky materiálu v rozsahu 0,5 mm.

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástroje
Hmotnost: 0.24 kg

Výrobky pod značkou Gurtool, pro vás připravujeme předně v oblasti nástrojů a příslušenství pro soustruhy.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalostí požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblémové použití.