Vítáme Vás na zbrusu novém eshopu GURTOOL.cz. Připravili jsme pro Vás celou řadu nových kategorií a produktů. Pokud by něco nechodilo ideálně, informace nebyly kompletní nebo byste měli náměty pro zlepšení, neváhejte nám to dát vědět! Děkujeme Vám za důvěru a přejeme pohodlný nákup. Omlouvám se, ale nepodařilo se přenést registrace z předchozího e-shopu. Zde je možné nakupovat bez registrace, případně si prosím vytvořte registraci novou. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň! Tým GURTOOL.cz

Gurtool - LITE dutinový struh bez rukojeti 14 mm

Neohodnoceno
Značka: Gurtool
520 Kč 430 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Struh je vhodný zejména pro soustružení dutých objektů, jako jsou mísy a nádoby. Uplatnění však najde i při podélném soustružení a při soustružení speciálními technikami. Dutinový struh se vyznačuje možností použití velkého množství různých nábrusů, které jej činí univerzálním. Nástroj se vyznačuje hlubokým žlábkem ve tvaru "V", díky kterému má struh vysokou pevnost.

Řada nástrojů LITE je vhodná jak pro začínající soustružníky, kteří si soustružení dřeva chtějí vyzkoušet, tak pro ty, kteří rádi experimentují. Oproti standardním struhům jsou struhy LITE kratší, což umožňuje udržet i při kvalitním zpracování velice zajímavou cenu.

Materiál: vysokovýkonná nástrojová ocel
Tvrdost: 60-63 HRC
Průměr: 14 mm
Délka: 210 mm bez rukojeti, doporučená délka zasazení do rukojeti je 55 mm

 

Před výrobou rukojeti a vrtáním otvoru si prosím pečlivě změřte průměr kulatiny. Průměr se může lišit podle dodávky materiálu v rozsahu 0,5 mm.

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástroje
Hmotnost: 0.24 kg

Výrobky pod značkou Gurtool, pro vás připravujeme předně v oblasti nástrojů, příslušenství pro soustruhy.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalosti  požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblemové použití.