Vážení zákazníci, Děkujeme za Váš zájem o naše zboží, že si uvědomujete náš individuální přístup i snahu dodávat co nejkvalitnější zboží. Snažíme se dělat maximum a nechceme slevit z kvality. Proto prosíme o trpělivost v doručení zásilek v tuto předvánoční dobu. Děkujeme všem a těšíme se na Váš zájem.

FFP3 Jednorázový respirátor s výdechovým ventilem

Tip
Neohodnoceno
Značka: 3M
125 Kč 103 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Ochranný jednorázový respirátor 3M 9322+ FFP3 NR D Aura Comfort Plus v sobě spojuje výsledky dlouholetého výzkumu a vývoje - ergonomii, komfort a ochranu.

Inovativní třípanelová konstrukce respirátoru se přizpůsobí tvaru a velikosti obličeje. Po nasazení respirátor přilne na obličej a po celou dobu velmi dobře těsní. V místě dotyku s nosem se dá nastavit integrovaným kovovým páskem, který je zevnitř opatřen pěnovým těsněním. Výdechový ventil odvádí teplo a vlhkost vznikající při dýchání.

Respirátor je kompatibilní s ochrannými brýlemi značky 3M™. Je vhodný pro použití do 12 násobku NPK na ochranu proti pevným netoxickým částicím, bakteriím a virům. Dodává se ve složeném tvaru v plastovém sáčku. Barva je bílá a velikost je univerzální.

 

Hlavní přednosti:

  • velice lehký jednorázový respirátor
  • středový ventil
  • se stupněm filtrace FFP3
  • s gumičkou do zátylku

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné pracovní prostředky
Hmotnost: 0.01 kg