Gurtool - PM dutinový struh bez rukojeti 16 mm PREMIUM Bowl Gouge - without handle

Tip
Neohodnoceno
Značka: GURTOOL
2 818 Kč
Skladem (>2 ks)

PM dutinový struh bez rukojeti 16 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Dutinový struh 16 mm bez rukojeti, vyrobený s unikátního materiálu vytvořeného technologií práškové metalurgie (PM). Výhodou tohoto materiálu je vyšší tvrdost materiálu, delší životnost ostří a preciznější ostří.

Struh je navržený pro příčné soustružení a je vhodný zejména pro soustružení dutých objektů, jako jsou mísy a nádoby. Uplatnění však najde i při podélném soustružení a při soustružení speciálními technikami. Dutinový struh se vyznačuje možností použití velkého množství různých nábrusů, které jej činí univerzálním. Nástroj se vyznačuje hlubokým žlábkem ve tvaru paraboly, díky kterému má struh vysokou pevnost a skvělé řezné vlastnosti.

Materiál: PM-HSS
Tvrdost: 64 - 66 HRC
Průměr: 16 mm
Délka: 320 mm
Zasazení do rukojeti: doporučená délka je 60 - 80 mm

 

Před výrobou rukojeti a vrtáním otvoru si prosím pečlivě změřte průměr kulatiny. Průměr se může lišit podle dodávky materiálu v rozsahu 0,5 mm.

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dutinové struhy - Bowl Gouges
Hmotnost: 0.5 kg

Výrobky GURTOOL jsou námi vyvíjené, testované a vyráběné produkty nejvyšší kvality.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalostí požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblémové použití.