Vážení zákazníci, Děkujeme za Váš zájem o naše zboží, že si uvědomujete náš individuální přístup i snahu dodávat co nejkvalitnější zboží. Snažíme se dělat maximum a nechceme slevit z kvality. Proto prosíme o trpělivost v doručení zásilek. Děkujeme všem a těšíme se na Váš zájem.

Gurtool - hrubovací struh bez rukojeti 20 mm - dlouhý nábrus

Tip
Neohodnoceno
Značka: Gurtool
2 335 Kč
Skladem (>2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Struh navržený pro velký úběr materiálu, především vhodný pro "miskaře".

Struh pro hrubovací práce na velkých obrobcích, který se vyznačuje svou mohutností, tuhostí a váhou, čímž výborně pohlcuje vibrace a díky širokému otevřenému tvaru žlábku, se žlábek neucpává.
Je ale vhodný i na dokončovací práce. Struh je vyroben z kvalitního materiálu s výbornou řezivostí, s kvalitním zpracováním a za zajímavou cenu. Hrubovací struh se vyznačuje možností použití velkého množství různých nábrusů, které jej činí univerzálním. Nástroj se vyznačuje hlubokým žlábkem ve tvaru "V", díky kterému má struh vysokou pevnost.

Nástroj doporučujeme použít na soustruhy s točným průměr od 400mm a motorem alespon 1,1kW

Materiál: HSSE s kobaltem
Tvrdost: 62-64 HRC
Průměr: 20 mm
Délka: 370 mm bez rukojeti, doporučená délka zasazení do rukojeti je 70-80 mm

 

Před výrobou rukojeti a vrtáním otvoru si prosím pečlivě změřte průměr kulatiny. Průměr se může lišit podle dodávky materiálu v rozsahu 0,5 mm.

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástroje
Hmotnost: 0.9 kg

Výrobky pod značkou Gurtool, pro vás připravujeme předně v oblasti nástrojů, příslušenství pro soustruhy.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalosti  požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblemové použití.