Vážení zákazníci, Děkujeme za Váš zájem o naše zboží, že si uvědomujete náš individuální přístup i snahu dodávat co nejkvalitnější zboží. Snažíme se dělat maximum a nechceme slevit z kvality. Proto prosíme o trpělivost v doručení zásilek. Děkujeme všem a těšíme se na Váš zájem.

Gurtool - dutinový struh bez rukojeti, úzký žlábek

1 hodnocení
Značka: Gurtool
610 Kč
Skladem (>2 ks)
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Struh pro jemné soustružení především v příčném dřevě.

Struh pro soustružení dřeva z kvalitního materiálu, s kvalitním zpracováním a za zajímavou cenu. Struh je vhodný zejména pro soustružení dutých objektů, jako jsou mísy a nádoby. Uplatnění však najde i při podélném soustružení a při soustružení speciálními technikami. Dutinový struh se vyznačuje možností použití velkého množství různých nábrusů, které jej činí univerzálním. Nástroj se vyznačuje hlubokým a úzkým žlábkem ve tvaru "V", díky kterému má struh vysokou tuhost.

Určen pro dokončovací práci a jemnou třísku.

Doporučuji zanechat krátký nábrus (dlouhý nábrus může mít tendenci se zahlcovat stružlinami).

Materiál: HSSE s kobaltem
Tvrdost: 62 - 64 HRC
Průměr: 8; 10 a 11 mm
Délka:

8 a 10 = 220 mm; 11 = 280mm
doporučená délka zasazení do rukojeti je 40 - 60 mm

 

Před výrobou rukojeti a vrtáním otvoru si prosím pečlivě změřte průměr kulatiny. Průměr se může lišit podle dodávky materiálu v rozsahu 0,5 mm.

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Výrobky pod značkou Gurtool, pro vás připravujeme předně v oblasti nástrojů, příslušenství pro soustruhy.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalosti  požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblemové použití.