Vážení zákazníci, Děkujeme za Váš zájem o naše zboží, že si uvědomujete náš individuální přístup i snahu dodávat co nejkvalitnější zboží. Snažíme se dělat maximum a nechceme slevit z kvality. Proto prosíme o trpělivost v doručení zásilek. Děkujeme všem a těšíme se na Váš zájem.

Gurtool - dutinový struh bez rukojeti, úzký žlábek

1 hodnocení
Značka: Gurtool
610 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Struh pro jemné soustružení především v příčném dřevě.

Struh pro soustružení dřeva z kvalitního materiálu, s kvalitním zpracováním a za zajímavou cenu. Struh je vhodný zejména pro soustružení dutých objektů, jako jsou mísy a nádoby. Uplatnění však najde i při podélném soustružení a při soustružení speciálními technikami. Dutinový struh se vyznačuje možností použití velkého množství různých nábrusů, které jej činí univerzálním. Nástroj se vyznačuje hlubokým a úzkým žlábkem ve tvaru "V", díky kterému má struh vysokou tuhost.

Určen pro dokončovací práci a jemnou třísku.

Doporučuji zanechat krátký nábrus (dlouhý nábrus může mít tendenci se zahlcovat stružlinami).

Materiál: HSSE s kobaltem
Tvrdost: 62 - 64 HRC
Průměr: 8; 10 a 11 mm
Délka:

8 a 10 = 220 mm; 11 = 280mm
doporučená délka zasazení do rukojeti je 40 - 60 mm

 

Před výrobou rukojeti a vrtáním otvoru si prosím pečlivě změřte průměr kulatiny. Průměr se může lišit podle dodávky materiálu v rozsahu 0,5 mm.

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Výrobky pod značkou Gurtool, pro vás připravujeme předně v oblasti nástrojů, příslušenství pro soustruhy.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalosti  požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblemové použití.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení