Vážení zákazníci, Děkujeme za Váš zájem o naše zboží, že si uvědomujete náš individuální přístup i snahu dodávat co nejkvalitnější zboží. Snažíme se dělat maximum a nechceme slevit z kvality. Proto prosíme o trpělivost v doručení zásilek. Děkujeme všem a těšíme se na Váš zájem.

Úprava cen od 1.3.2022

Vážení klienti,

Tímto si Vás dovolujeme informovat o úpravě cen od 1.3.2022.

Na základě razantního navyšování cen zejména materiálu, dopravy a energií, jsme nuceni i my upravit ceny našeho zboží. Věřte, že, navýšení cen je nejen pro Vás, ale i pro nás nepříjemným krokem, ale nezbývá nám nic jiného, než reagovat na aktuální situaci na trhu. Ujišťujeme Vás, že ceny upravujeme v nejnižší možné míře tak, aby si naše zboží zachovalo tu nejvyšší kvalitu a zároveň bylo dále co nejdostupnější širokému spektru klientů.

 

Soustruhy a příslušenství Drechselmeister

Od dodavatele máme avizováno navýšení ceny o 10%. Zdražování strojů by mělo pak pokračovat i na podzim, konkrétní výše však zatím není známa.

Velký podíl na zdražení strojů, mimo narůstající inflaci a náklady na mezinárodní dopravu, má i neustálá inovace soustruhů ze strany výrobce a navýšení základní výbavy u některých strojů.

 

Nástroje Gurtool

I přes to, že dodavatelé již minulý rok několikrát zvyšovali ceny materiálu na naše nástroje, navýšení cen jsme stále odkládali. Nyní již není další odklad možný a jsme nuceni navýšit ceny nástrojů o 15%.

Navýšení cen je platné od 1.3.2022. Objednávky provedené do tohoto data budou stále za aktuální ceny.

 

Věříme, že se situace brzy stabilizuje a další navyšování cen nebude nutné.

Děkujeme Vám za přízeň a pochopení a ať se točí.

Tým Gurtool.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení