Vážení zákazníci, Děkujeme za Váš zájem o naše zboží, že si uvědomujete náš individuální přístup i snahu dodávat co nejkvalitnější zboží. Snažíme se dělat maximum a nechceme slevit z kvality. Proto prosíme o trpělivost v doručení zásilek v tuto předvánoční dobu. Děkujeme všem a těšíme se na Váš zájem.

Gurtool - PM dutinový struh bez rukojeti 16 mm, dlouhý nábrus

Tip
Neohodnoceno
Značka: Gurtool
2 450 Kč 2 025 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Dutinový struh 16 mm s dlouhým nábrusem a bez rukojeti, vyrobený s unikátního materiálu vytvořeného technologií práškové metalurgie (PM). Výhodou tohoto materiálu je vyšší tvrdost materiálu, delší životnost ostří a preciznější ostří.

Struh je navržený pro příčné soustružení a je vhodný zejména pro soustružení dutých objektů, jako jsou mísy a nádoby. Uplatnění však najde i při podélném soustružení a při soustružení speciálními technikami. Dutinový struh se vyznačuje možností použití velkého množství různých nábrusů, které jej činí univerzálním. Nástroj se vyznačuje hlubokým žlábkem ve tvaru "V", díky kterému má struh vysokou pevnost.

Materiál: PM-HSS
Tvrdost: 64 - 66 HRC
Průměr: 16 mm
Délka: 320 mm, doporučená délka zasazení do rukojeti je 60 - 80 mm

 

Před výrobou rukojeti a vrtáním otvoru si prosím pečlivě změřte průměr kulatiny. Průměr se může lišit podle dodávky materiálu v rozsahu 0,5 mm.

Struh je dodáván s precizně nabroušeným ostřím, které je chráněno gumovou krytkou. Nástroj je připraven k okamžitému použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dutinové struhy - Bowl gouges
Hmotnost: 0.5 kg

Výrobky pod značkou Gurtool, pro vás připravujeme předně v oblasti nástrojů, příslušenství pro soustruhy.

Výrobky jsou charakterizovány vysokou úrovní technického zpracování a výběrem prvotřídních materiálů, které se znalosti  požadavků na soustružení dřeva, vytvářejí dobrý základ pro bezproblemové použití.